Кошик
90 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Заробіток без капіталовкладеньДропшипінг
+380978478974
+380978478974
+380978478974
УкраїнаКиїв
powerplay.com.ua

Лапи боксерські PowerPlay 3041 Чорно-Зелені PU [пара]

Лапи боксерські PowerPlay 3041 Чорно-Зелені PU [пара]

Лапи боксерські PowerPlay 3041 Чорно-Зелені PU - це незамінний атрибут для спортсмена, який захоплюється боксом.

Найкращий вибір для боксера

Виготовлені із висококіясного матеріалу, який вирізняється особливою міцністю та надійністю. Хоч це і замінник, проте він має не лише презентабельний вигляд, але й досить практичний у використанні. Лапи боксерські PowerPlay 3041 Чорно-Зелені PU можна сміливо використовувати як для тренувань, так і для показових виступів. Гарний та вдалий вибір, який не розчарує.

Лапи боксерські PowerPlay 3041 Чорно-Зелені PU ідеально підходять для занять боксом, карате, кікбоксингутайського боксу та інших видів єдиноборств. Гарний дизайн, представлений у поєднанні чорного та зеленого кольору. Зручність використання, можливість вільно рухатися, завдаючи ударів та займаючи позицію захисту. Можете не перейматися, що щось порветься або трісне, надійна прошивка і міцність матеріалу не допустять подібних моментів. Лапи щільно прилягають та кріпляться до рук, фіксуючись спеціальною липучкою.

Лапи боксерські PowerPlay 3041 Чорно-Зелені PU створюють комфорт для спортсмена. Перебуваючи в цій екіпіровці, виникає добре відчуття, адже шкіра рук дихає, а суглоби - захищені від неприємностей.

Лапи боксерські PowerPlay 3041 Чорно-Зелені PU підійдуть та сподобаються як професійним спортсменам, так і початківцям. Не викликають алергічних реакцій та подразнень, легко одягаються, мають компактний вигляд, тому їх зручно носити у рюкзаку разом з іншим спортивним приладдям.

Покупка в режимі онлайн – це сучасно та вигідно

Обираючи лапи боксерські PowerPlay 3041 Чорно-Зелені PU, ви отримуєте якісний продукт по невисокій ціні, який не розчарує. Пропонуємо детальніше ознайомитися з характеристикою товару та оформити замовлення на покупку лапи боксерських PowerPlay 3041 Чорно-Зелені PU в нашому інтернет-магазині.

Ми подбаємо, щоб ви своєчасно отримали своє замовлення, незалежно від вашого місцезнаходження. Купуйте лапи боксерські PowerPlay 3041 Чорно-Зелені PU, щоб переконатися в тому, що на українському ринку є дійсно чудовий аксесуар для боксу.

Інші статті