Корзина
121 отзыв
Заробіток без капіталовкладеньДропшипінг
+380978478974
+380978478974
+380978478974
УкраинаКиев
powerplay.com.ua

Фітнес резинки набір із 5шт PowerPlay 4113

Фітнес резинки набір із 5шт PowerPlay 4113

Набір фітнес резинок відомого польського бренду спортивних товарів PowerPlay – це універсальний тренажер, як для домашнього використання, так і тренування в залі.

Завдяки якісному 100% латексу, з якого виготовлені фітнес резинки, аксесуари чудово зберігають свою форму навіть після регулярних та довготривалих тренувань. Набір включає в себе 5 аксесуарів, які мають різний опір. Тому навіть якщо Ви тільки починаєте займатись спортом – зможете почати з резинки зі слабким опором та поступово збільшувати навантаження.

Обираючи набір резинок для фітнесу у Вас, напевно, виникло запитання: що означає колір резинки?

  • Жовтий - найслабший опір (X-light resistance). Обирають для вправ, направлених на тренування рук.
  • Зелений - слабкий опір (Light resistance). Ця фітнес резинка підходить для оптимального розігріву м’язів.
  • Блакитний - середній опір (Medium resistance). Часто обирають для тренування ніг.
  • Червоний - сильний опір (Heavy resistance). Ця резинка зазвичай одягається вище коліна.
  • Чорний означає найсильніший опір (X-heavy resistance). Діє сильніше, ніж червона.

Переваги використання фітнес резинки на тренуваннях:

  1. Універсальність та компактність. Можна тренуватись як вдома, так і в спортзалі, цей спортивний інвентар легко транспортувати, тренують різні групи м’язів, в залежності від обраного опору.
  2. Простота у використанні. Фітнес резинки використовують і новачки, і професіонали.
  3. Покращення стану шкіри, вона стає більш пружна та гладка, зникає «апельсинова шкірка».
  4. Регулярне використання фітнес резинок сприяє швидкому зменшенню ваги та збільшенню витривалості м’язів та сприяє розвитку гнучкості тіла.

Також, значною перевагою є доступна ціна набору фітнес резинок, у порівняні з іншими тренажерами. Завдяки оптимальному навантаженню, з резинкою можна тренуватись кожного дня. Цей спортивний аксесуар може використовувати будь-хто з Вашої сім’ї, не залежно від статі чи віку. Часто використовують для відновлення нормального функціонування м’язів після травмування.

Для досягнення швидкого результату, необхідно виконувати 15-20 повторів та 4-5 підходів. Перед кожним тренуванням обов’язково проводити розминку всього тіла, для попередження травмувань.

Використовуючи на тренуваннях набір фітнес резинок, які можна легко придбати на сторінці https://powerplay.com.ua/p770926328-fitnes-rezinki-nabir.html, Ви швидко досягнете омріяного результату, контролюючи рівень навантаження на м’язи.
Другие статьи