Кошик
283 відгуків
Заробіток без капіталовкладеньДропшипінг
+380978478974
+380 (97) 847-89-74
+380 (66) 079-77-57
Київ, Україна
powerplay.com.ua
  • 1
  • 2
  • 3

Неопренові

1 2 3

Неопреновий атлетичний пояс

XXI століття – ера великих наукових відкриттів. Кожного дня по телебаченні, в газетах, журналах ми спостерігаємо за винаходами у сфері робототехніки, електроніки, хімії та інших галузях, які полегшують життя людини на Планеті. Проте не відстає в розвитку і галузь спортивної медицини. Завдяки їй, ми можемо, на сьогоднішній день користуватись неопреновим атлетичним поясом, який дозволяє безперешкодно займатися фітнесом і силовими тренуваннями, зменшуючи ступінь ризику отримати травми від вище згаданих дисциплін.

Одягаючи неопреновий пояс, на поясницю, спортсмен збільшує тиск у животі (внутрішньочеревний тиск), тим самим фіксуючи хребет та між хребетні диски поперекового відділу, відповідно страхуючи себе від можливого отримання травм.

При виконанні вправ, неопреновий пояс виконує таку собі роль масажера м'язів живота. Також, він поліпшує розігрів шкіри, покращує обмінний процес в організмі та у сукупності допомагає швидше скинути вагу.

Неопренові пояси виготовляються із синтетичного каучуку. Даний матеріал щільної структури, проте має надзвичайну еластичність, тобто він дуже легко розтягується, м’м'який на дотик та зручний у використанні. Неопреновий матеріал пояси, є безпечним для організму людини, тому не викликає алергічних реакцій, а підкладка з термоселя запобігає виникненню подразнень та опіків, а також здатна вбирати в себе потовиділення, внаслідок чого при тренуванні спортсмен не відчуває дискомфорту в області живота.

Під час вибору пояса обов’язково потрібно поміряти розмір вашої поясниці, це можна зробити за  допомогою сантиметрової стрічки. Пояс ідеально підходить, якщо пряжка застібається в середні відчини пояса. Тім самим зберігається запас на випадок збільшення ваги, або навпаки на випадок схуднення. Тому варто проконсультуватися перед покупкою з продавцем та уважно розглянути розмір поясів. Також можна вибрати неопреновий пояс на ліпучці. Даний пояс дуже зручний у користуванні, проте призначений на менші силові назагрузки тіла.
Неопреновий пояс, можна випрати, альо ліше вручну, з температурою води, що не перевищує 30 0С.
Тому, до вибору пояси, потрібно підходити зважено та відповідально, враховуючи всі плюси та переваги даних поясів.

нашому магазині ви можете придбати неопреновий пояс, який є якісним, бюджетним та надійним варіантом. Неопреновий пояс забезпечить комфорт і захист вашого організму. Якісний пояс – найкраща страховка від травм.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner