Кошик
1069 відгуків
Заробіток без капіталовкладень!Дропшипінг
+380 (97) 847-89-74
+380 (66) 079-77-57
Київ, Україна
powerplay.com.ua

Ліктьовий суглоб

Налокітники: необхідність використання на тренуваннях

Використовують спортивний налокітник в різноманітних випадках – для профілактики травм, для підтримки ліктьового суглобу після травмування, для зменшення навантаження на ліктьовий суглоб, для підтримки нормального кровообігу, захищає від переломів і вивихів. Тому більшість спортсменів використовує у своїй практиці цей атрибут. За рахунок своєї конструкції, налокітник не заважає виконувати рухи та здійснює помірний зігрівальний ефект. В залежності від розмірів, ними однаково користуються і діти, і чоловіки, і жінки.

В залежності від типу застосування, налокітник або бандаж на лікоть має різні рівні фіксації, а саме:

  1. Налокітник з легкою фіксацією – виробляють з еластичного матеріалу та зазвичай використовують для профілактики легких травм чи розтягнень м’язів. Допоміжні деталі не передбачені.
  2. Налокітник з середньою фіксацією – використовують для терапії хронічних запалень та  усунення хвороб ліктьових суглобів. Комплектуються разом із силіконовими чи металічними вставками.
  3. Налокітник із сильною фіксацією – характеризується складною конструкцією з ременями та застібками і використовують при серйозних травмах ліктя, розриві зв'язок.

Обираючи налокітник необхідно керуватись наступними принципами:

  • Обрати необхідний тип фіксації, в залежності від використання – для медицини чи в спорті.
  • Проаналізувати матеріал, з якого виготовлено налокітник – він повинен бути витривалим та володіти гіпоалергенними властивостями. Зазвичай виробляють з неоперену та еластини, завдяки яким щільно прилягає до шкіри, здійснює зігріваючий ефект та зручний у використанні.
  • Розмір дуже важлива характеристика. Занадто малий налокітник буде здавлювати тіло, тим самим заважатиме виконувати вправи та порушить кровообіг. І навпаки, великий розмір буде вільно переміщуватись по руці і не принесе ніякої користі. Тому перед покупкою варто виміряти об’єм ліктя на вигині руки і по цьому параметру обирати собі налокітник необхідного розміру.
  • В залежності від застосування наявність застібок, ременів та фіксаторів.
  • Естетичні властивості також відіграють важливу роль, адже більшість спортивних налокітників можна сховати під одягом.

Пам’ятайте, що обираючи якісний налокітник Ви забезпечите собі комфортне тренування та захистить від травмувань як в залі, так і на змаганнях. Налокітник є неодмінним атрибутом спортсменів новачків.

Сучасні виробники пропонують широкий асортимент такого необхідного аксесуару, з різним рівнем фіксації, жорсткості та дизайном. Тому варто неодмінно подбати про свою техніку безпеки на тренуваннях. А вибрати підходящий для себе спортивний налокітник Ви зможете на сторінці powerplay.com.ua.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner