Кошик
1082 відгуків
Заробіток без капіталовкладень!Дропшипінг
+380 (97) 847-89-74
+380 (66) 079-77-57
Київ, Україна
powerplay.com.ua

Боксерські шоломи

Бокс - один з найнебезпечніших видів спорту. У ньому багато що залежить від хорошого захисту бійця: тіла і паху, гомілок і ніг, капи та боксерського шолома. Останній є незамінним атрибутом ударних видів єдиноборств: тайського боксу, таеквондо, кікбоксингу, боксу. Удари в голову є найважчими. Ще б пак: є багато зон, один удар в які може привести до смертельного результату: скронева, потилична, тім'яна. Всі ці області, включаючи очі, надбрівні дуги та щелепу, повинні бути надійно захищені. При роботі в клінчі шолом може допомогти уникнути наслідків від зіткнення «голова-голова», при кутовому і лінійному прискоренні - уникнути струсу мозку. Боксерський шолом є неодмінним елементом в бою.

Залежно від матеріалу, з якого вони зроблені, боксерські шоломи поділяються на синтетичні і натуральні, наприклад: шкір замінник PU або шкіряні.

Залежно від цілей застосування розрізняють:

  • Змагальні. Моделі з мінімальним захистом, підборіддя відкрите. Рекомендовані для спортсменів, що беруть участь в змаганнях. Виготовлені з високоякісної натуральної шкіри, або PU, оснащені подвійною системою кріплення для жорсткої фіксації, під підборіддям кріплення на липучці. Закривають лоб, щоки, запобігають пошкодженням вух. Мінімально закритий шолом для боксу не рекомендований для тренувань і початківців бійців. Не рекомендований для інших видів єдиноборств.
  • Тренувальні. Моделі з достатнім рівнем захисту обличчя та голови: закривають лоб, щоки, вилиці, підборіддя. Рекомендовані для тренувань у всіх видах східних єдиноборств і для початківців боксерів. Захисний тренувальний шолом для боксу та рукопашного бою виготовляється з натуральної та штучної шкіри. Перевага першої - в тривалості експлуатації і більшому комфорті спортсмена (в такій екіпіровці практично не потіє голова). Перевага другого - доступна ціна і якість PU зараз майже не поступається шкірі. Зручність моделі також полягає в хорошому куті огляду: аксесуар не заважає спортсмену адекватно оцінювати обставини на рингу і татамі.
  • Тренувальні з посиленим захистом. Моделі оснащуються бампером або маскою, яка захищає обличчя від пошкоджень. Бойовий і тренувальний боксерський шолом із захистом носа та очей є найбільш безпечним рішенням для новачків всіх видів єдиноборств. Закритий боксерський шолом з бампером може використовуватися професіоналами та аматорами.
  • Дитячі. Зазвичай відрізняються розміром.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner