Кошик
1082 відгуків
Заробіток без капіталовкладень!Дропшипінг
+380 (97) 847-89-74
+380 (66) 079-77-57
Київ, Україна
powerplay.com.ua

Захист гомілки і стопи

Захист гомілки і стопи - це те, до чого не можна ставитися халатно і не приділяти належної уваги. Будь-який вид єдиноборств пов'язаний з певними ризиками. Тому без травм, на жаль, обійтися не завжди виходить. Одна справа, коли ти отримав її на змаганнях, а зовсім інше, якщо на тренуваннях перед вирішальним боєм, що найприкріше. Тим більше, коли можна було використовувати захист гомілкостопу, але ти цим знехтував. 

Для початку з'ясуємо, для чого потрібне захисне екіпірування. Перш за все, використовувати захисну амуніцію під час тренувального спарингу - в інтересах самого спортсмена. Така екіпіровка дозволяє мінімізувати кількість травм, отриманих під час занять і захистити ноги від ударів і розтинів.

  • Основним призначення захисту гомілки та гомілкостопу - захищати стопу і гомілкову кістку при нанесенні травмонебезпечних ударів, наприклад, таких як лоу кік. Крім того, захист гомілкостопу забезпечить захист від прямого контакту з вашими кінцівками також і вашому партнерові по спарингу, що дозволить уникнути розтинів.
  • Захист ніг буває ​​у 2 основних варіантах: комплексне рішення, яке забезпечує захист гомілки і стопи, окремі рішення захист гомілки, а також фути. Комплексне рішення захисту ніг має вигляд цільної конструкції - спеціального щитка, що має підвищену міцність. Наповнювачем може бути пінополіуретан, який добре амортизує удари і краще захищає ноги.
  • Гомілкостоп за матеріалом верху з якого виконаний може бути тканини або зі шкірзамінника. Тканеві більш м'які використовують найчастіше початківці. 
  • Захист гомілкостопу не повинний сковувати рухи або заважати тренувань - він створений для того, щоб допомагати, а не відволікати.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner