Кошик
1082 відгуків
Заробіток без капіталовкладень!Дропшипінг
+380 (97) 847-89-74
+380 (66) 079-77-57
Київ, Україна
powerplay.com.ua

Бинти для боксу

Боксерські бинти - це важливий елемент екіпіровки кожного спортсмена. Бинти є перший бар'єр в системі захисту ваших рук від можливих травм. Саме бинти для боксу фіксують зап'ястя і кістки в певному положенні, надаючи їм компактну, зручну форму. Бинт дозволяє зафіксувати суглоб зап'ястка, тримати його в правильному положенні, закріпити великий палець - це знижує можливість отримання розтягувань або тріщин. Важливо, що бинт захищає кістки, тим самим запобігаючи переломам першої п'ясткової кістки, який вважають професійною травмою усіх боксерів.

Бинти для боксу бувають різної довжини від півтора до п'яти метрів. Вибираючи довжину бинта, відштовхуйтесь від обсягу кисті та розміру руки. Дітям зазвичай 2,5m, підліткам 3-3,5m, дорослим 4-4,5m. Ширина бинтів коливається від 2 до 10 см, стандартними вважаються п'ятисантиметрові бинти.

Бинтування рук краще виконувати самостійно, оскільки тільки так можна регулювати натяг бинта при обмотці. Надмірно туга обмотка може порушити кровообіг, а слабка - не створить необхідного захисту. Оптимальне бинтування - це коли стрічка не стискає кисть в розціпленому положенні, але при цьому добре стягує руку в стислому кулаці.

Додатково аксесуар надає велику силу руху рук спортсмена, бо пальці, складені в єдину лінію, створюють додаткову потужність удару.

Одним з практичних доказів на користь бинтування рук є збільшення терміну служби рукавичок.

Бинти для боксу бувають наступних типів:

  • Бавовняні. Переваги, вбирають піт, фіксується на липучці. Недолік - не тягнуться, відрізняється меншим терміном служби, ніж продукція з синтетичних матеріалів.
  • Комбіновані. Відрізняються еластичністю і тривалим терміном служби. Складаються з бавовни з додаванням поліестеру.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner