Кошик
1109 відгуків
Заробіток без капіталовкладень!Дропшипінг
+380 (97) 847-89-74
+380 (66) 079-77-57
Київ, Україна
powerplay.com.ua

Фітнес м'ячі

Гімнастичний м’яч для фітнесу

В еру сучасних комп’ютерних технологій та сидячого образу життя вкрай важливо приділяти увагу своєму тілу. Тому зараз велику популярність, особливо у жінок, набрало таке спортивне направлення, як фітнес. А незамінним атрибутом для фітнес-гімнастики є фітбол, м’яч для фітнесу чи м’яч для гімнастики – різновид надувного м’яча, який характеризується великими розмірами. Розглянемо основні види спортивних фітболів та правила їх вибору і використання.

Перш за все, необхідно розуміти для якої мети Вам потрібен фітбол. Його використовують як в медицині, так і для оздоровлення. В медицині гімнастичні м’ячі застосовують для лікування захворювань хребта, суглобів, для відновлення роботи вестибулярного апарату людини.

В цілях оздоровлення фітбол використовують значно ширше:

 1. Схуднення. На цьому зациклена майже вся прекрасна половина людства. В даному випадку гімнастичний м’яч є ідеальним варіантом, адже з його допомогою можна дати навантаження на всі м’язи тіла.
 2. Підготовка до пологів. Існує величезна кількість програм, де використовують фітбол для розвитку гнучкості у вагітних.
 3. Пенсійний вік. Нічого дивного, адже пенсіонери часто використовують фітбол для профілактики серцево-судинних захворювань та нормального функціонування суглобів.
 4. Фітбол для дітей – допомагають сформувати правильну поставу та сприяють розвитку координації. Зверніть увагу, що використовують навіть фітбол для грудних дітей.

Не менш важливим при виборі такого корисного спортивного аксесуару є його безпечність. Необхідно звернути увагу на наступне:

 • Протирозривна система ABS. Такий значок показує, що при порушенні герметичності м’яч не вибухне під вами, а буде повільно здуватись.
 • Міцність. Важливо щоб фітбол мав товсті стінки, так як на ньому ви можете займатись с гантелями різної ваги.
 • Екологічність та антистатичні властивості – підтверджується гігієнічним сертифікатом.

Також необхідно вибрати правильний за розміром фітбол, який дозволить зручно та ефективно виконувати вправи на ньому. Існує два варіанти:

      1. Вибір м’яча для фітнесу на основі росту:

 • До 155 см – фітбол діаметром 45-55 см
 • 155-169 см – фітбол діаметром 55 см
 • 170-185 см – фітбол діаметром 65 см
 • Вище 186 см – фітбол діаметром 75 см

      2. Для вибору м’яча за довжиною руки, необхідно зробити виміри від плеча до кінцівок витягнутих пальців:

 • Довжина руки до 55 см – діаметр м’яча 45-55 см
 • 56-65 см – 55 см
 • 66-75 см – 65 см
 • Довше, ніж 75 см – 75 см

Фітбол має декілька модифікацій. Окрім класичного гімнастичного м’яча з гладкою поверхнею, виділяють наступні:

 • Фітбол з ручками або фітбол з ріжками – полегшує тримання рівноваги, зазвичай обирають для дітей, новачків та вагітних жінок.
 • Фітбол із шипами – завдяки покриттю у вигляді маленьких пухирців забезпечується додатковий масаж тіла. Такий фітбол часто використовують не тільки любителі масажу, а й для відновлення організму після травмування чи лікування неврологічних захворювань.
Отже, ми розглянули основні правила, за якими Ви зможете легко обрати м’яч для гімнастики або фітбол, щоб отримати від нього максимальну користь для здоров’я. Залишається визначитися лише з кольором та дизайном. А в цьому Вам допоможе сайт powerplay.com.ua, де кожен може знайти для себе найзручнішу модель м’яча для фітнесу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner