Кошик
1035 відгуків
Заробіток без капіталовкладень!Дропшипінг
+380 (97) 847-89-74
+380 (66) 079-77-57
Київ, Україна
powerplay.com.ua

Лапи , маківари

Лапи є незамінним видом спортивного спорядження для контактних видів єдиноборств. Для зручності і ефективності краще придбати лапи декількох видів, щоб відпрацьовувати різні удари.

Розрізняють такі види лап:

  • Прямі та гнуті. Прямі боксерські лапи використовують для роботи руками в рукавичках. Шкіряні прямі важкі лапи вважають класичними. Вони з'явилися одними з перших, і тренери використовували їх для відпрацювання всіх ударів, включаючи удари ногами в кікбоксингу. Гнута лапа для боксу дозволяє більш комфортно відпрацьовувати різні види ударів під різними кутами. Такі лапи спрощують роботу, з точки зору зручності, як тренеру, так і самому боксерові.
  • М'які і жорсткі. М'які лапи використовують в роботі новачки. Однак вони також добре підійдуть для просунутих спортсменів, щоб відпрацьовувати без рукавичок швидкісні комбінації, або працювати з обважнювачами. Важкі лапи використовують для відпрацювання сильних ударів в рукавичках.
  • Великі і малі. Великі лапи використовують для того, щоб відпрацьовувати удари ногами. Малі за розміром трохи більше середньої долоні. Вони призначені для відпрацювання ударів без рукавичок.
  • Залежно від матеріалу, з якого вони зроблені, боксерські лапи поділяються на синтетичні і натуральні, наприклад: шкір замінник PU або шкіряні.

Маківара є відмінним інструментом, який дозволяє загартувати ударні поверхні рук і ніг, а також виробити силу і точність ударів. Маківара - це унікальне по простоті й ефективності пристосування, яке використовують в різних школах бойового мистецтва.

Пади - це снаряд, який надягається на кисть і верхню частину передпліччя. Цей снаряд використовують для роботи ногами на двох рівнях: нижньому - стегно і верхньому - голова. Пади виготовляють у вигляді м'якої товстої подушки. Ударна поверхня пада становить 45 на 22 см, завдяки чому можна практикувати велику кількість силових ударів руками і ногами. Фіксуються пади на руці за допомогою широких липучок і ручки, яка розташована в верхній частині снаряда, що сприяє гарній стабілізації під час відпрацювання ударів.

Пади розрізняють за кількома критеріями:

  • В залежності від форми виділяють: квадратні, овальні і прямокутні; 
  • По товщині вони бувають від трьох до двадцяти сантиметрів;
  • За вагою і щільністю.
  • Вони можуть бути як прямими так вигнутими.

     У чому різниця між падом і маківарою?

Древній тренувальний снаряд - маківара - це закріплений на дошці, стіні або дереві шар канатів або жорстка подушка, призначена для набивання ніг і кулаків. Застосовувався він тільки для тренування в східних бойових мистецтвах, серед яких карате і муай-тай. І сьогодні зовнішній вигляд цього спортивного тренажера залишився таким же.

Називати пад (від англ. Pad - подушка) маківарою можна лише з великим натягом і тільки в тому випадку, якщо пад можна не тільки тримати, але і закріплювати на стіні як настінну подушку. Тому в асортименті європейських і американських спортивних брендів ви не знайдете терміну «маківара», але зате в надлишку зустрінете різні варіанти падів, в тому числі - і настінний пад.
З упевненістю можна стверджувати, що якщо під маківарою розуміється мобільна тренерська подушка з двома-трьома ручками, такий снаряд є падом. Різниці між маківарою і падом в цьому випадку немає абсолютно ніякої.

Варто відзначити, що найчастіше під падами розуміють подушки для тайбокса, які продаються парою, кріпляться на передпліччя тренера і на тренуванні використовуються одночасно. А пади, які продаються поштучно, пади-щити або довгі пади називають маківара.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner