Кошик
83 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Заробіток без капіталовкладеньДропшипінг
+380978478974
+380978478974
+380978478974
УкраїнаКиїв
powerplay.com.ua
 • picture 1

  Капи

  1 2

  Капа для боксу - м'які накладки, які надягають на зуби спортсменів.

  Вони захищають зуби і губи від травм під час ударів. Без боксерської капи спортсмени не допускаються до бою. За порушення даного правила боксера можуть дискваліфікувати. Капа дозволяє стабілізувати щелепу і запобігає нанесенню рваних ран у ротовій порожнині.

  • Капа не повинна мати запаху і завдавати болю.
  • Вона повинна бути зручною, виготовленої з гнучкого матеріалу.
  • Товщина на лицьовій стороні має становити 3-4 мм, на піднебінній стороні 2 мм, на нижній стороні 3 мм, закінчуватися капа повинна: ​​з лицьового боку за лінією ясен - в 3 мм, з піднебінної сторони - в 10 мм.
  • Боксерська капа не повинна заважати диханню і мові.

  Якщо після використання капи у Вас починають хворіти зуби, Ви придбали капу низької якості або просто неправильно її сформували. Таку капу необхідно замінити, інакше не уникнути проблем із зубами.

  У більшості випадків капи мають розмір JR- для дітей і підлітків, SR- для дорослих, але можуть відрізнятися за кольором. Наприклад, за правилами змагань любительського боксу не можна використовувати капи червоного кольору.

  Боксерські капи бувають гумові та гелеві. Гелева капа для зубів для боксу краще облягає ясна і зуби, при цьому не випадає під час змагань і тренувань. Однак ціна на неї вища. Існують також капи виконані з термопластичних матеріалів. Вони приймають форму щелепи після нагрівання. Їх потрібно розмочити в гарячій воді, потім надіти і стиснути зуби, підігнавши під власний прикус.

  Приблизна інструкція формування подібних кап така. Спочатку заготовку встановлюється на верхню щелепу, і злегка прикушують для фіксації. Зайві частини заготовки обрізають гострим ножем, а саму капу кладуть в місткість з водою температурою 65 градусів і витримують протягом п'яти хвилин. Після цього рот кілька разів полощуть холодною водою, і вкладають теплу капу, закріплюючи її на верхній щелепі. Капу прикушують, а на верхнє небо натискають для щільного прилягання. Такий стан необхідно зафіксувати на 2-3 хвилини, після чого капа знайде потрібну форму.

  Можна знайти і спеціальні капи для тих, хто носить брекети. Вони також відмінно захищають зуби і ясна від травми.

  Крім того капи розрізняються на одно і двощелепні. Перший варіант більш зручний, вона не утруднює дихання.

  Зберігають капи в спеціальних футлярах, які часто мають антибактеріальне покриття. Подібні місткості мають спеціальний отвір, яке дозволяє промивати капу, не дістаючи її з коробки. Капи необхідно регулярно очищати, а також змінювати періодично.