Кошик
1035 відгуків
Заробіток без капіталовкладень!Дропшипінг
+380 (97) 847-89-74
+380 (66) 079-77-57
Київ, Україна
powerplay.com.ua

Боксерські мішки та груші

Боксерські груші бувають надувні, набивні та наливні. 

Набивні груші найбільш себе зарекомендували на ринку. Вони прекрасно підходять для любителів і новачків. Набивну грушу наповнюють гумовою крихтою, що дозволяє зменшити неприємні відчуття під час ударів.

Пневматичні або надувні боксерські груші відрізняються можливістю швидко відновлювати свою первинну форму після нанесення ударів - це можливо завдяки гумовій камері, яка знаходиться всередині спортивного снаряда. Її в будь-який момент можна підкачати насосом. 

Найбільш сучасними є наливні боксерські груші (гідрогруші). Вони заповнюються водою. Найчастіше їх виготовляють із щільної гуми високої якості у вигляді людини. Ці груші безшумні, безпечні і довговічні. Їх легко транспортувати - оскільки воду можна зливати, а форма у вигляді людини дозволяє відпрацьовувати точність різних ударів. 

За вагою боксерські груші бувають важкі, середні і легкі. Важка боксерська груша - об'ємний циліндр вагою від 60 до 110 кг, виготовляється зі шкіри, шкірозамінника або брезенту. Такі груші наповнюються гумової або пластикової крихтою, як варіант - тирсою. Важка боксерська груша - універсальна. Вона підходить для відпрацювання всіх видів ударів, особливо найбільш потужних і забійних серій. Завдяки великій

вазі груша не розгойдується на всі боки, коли на ній відпрацьовують удари великовагові спортсмени. 
Середня боксерська груша - грушоподібний мішок або циліндр вагою від 30 до 60 кг. Середня груша призначена для відпрацювання великого спектра ударів руками. Завдяки компактним габаритам даний спортивний снаряд можна використовувати не тільки в спортзалі, але і вдома.
Легка боксерська груша - це об'ємний спортивний снаряд розміром 90 на 35 см і вагою від 5 до 30 кг. Її виготовляють із шкірзамінника, легка груша призначена для дітей і юнаків. Вона також підійде для новачків, оскільки на ній можна відпрацьовувати якість ударів, при цьому контролювати руки і збільшення сили.

Аксесуар призначений для відпрацювання прямих і бічних ударів в голову супротивника, аперкотів, дозволяє розвивати швидкість, точність і силу. Його класична форма у вигляді конуса або гільзи, робочі площині - нижня і середня. Залежно від ваги тренажер може бути легкий, середній і важкий. Середній, універсальна вага аксесуара, використовуваного в професійному спорті, становить від 25 до 45 кг. Легкі версії вагою від 5 до 20 кг застосовуються для домашнього та дитячого спорту.

Тренажер може бути підвісним, кріпитися на розтяжках або стійці. Боксерські груші на розтяжках і на підвісах традиційно використовуються в спортивних залах. Перші формують динаміку змагання, змушують спортсмена збільшувати швидкість і витривалість. Другі прекрасно імітують живого противника завдяки значній вазі.

Надувна - професійна боксерська груша з латексною камерою, наповненою повітрям. Її перевага полягає в можливості відновлення форми після самих інтенсивних тренувань. Для цього достатньо скористатися спеціальним насосом. 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner