Кошик
1082 відгуків
Заробіток без капіталовкладень!Дропшипінг
+380 (97) 847-89-74
+380 (66) 079-77-57
Київ, Україна
powerplay.com.ua

Еспандери

Еспандер для занять фітнесом

Сучасна індустрія спорту та фітнесу може запропонувати величезну кількість ефективних тренажерів, одним із яких є еспандер – багатофункціональний та універсальний тренажер, який можна використовувати як і для домашніх тренувань, так і на заняттях в спортзалі. Використовуючи еспандер в комплексі своїх тренувань Ви забезпечите навантаження на всі групи м’язів тіла. Унікальність еспандера у тому, що він однаково підходить як для чоловіків, так і для жінок. Такий фітнес-тренажер не займає багато місця та коштує не дорого. Але перед покупкою даного спортивного аксесуару необхідно знати деякі нюанси.

Щоб вибрати ідеальний саме для Вас еспандер для фітнесу необхідно розглянути його види.

1.      Ручний еспандер – має два різновиди. Перший призначений для тренування кисті руки, його часто використовують музиканти чи працівники офісів. Типи такого тренажеру представлені кільцями з різними рівнями опору, м’ячиками чи щипцями.

2.      Еспандер для ніг використовують для розвитку м’язів стегна. Зазвичай використовують фітнес резинки або так звані «вісімки». При виборі резинки для спорту важливо знати:

 • Жовта резинка рекомендована для новачків, має найменший опір.
 • Резинка зеленого кольору найбільш популярна серед жінок, які займаються фітнесом. Адже вона дозволяє ефективно виконувати вправи та має середній опір
 • Червона резинка призначена для жінок-спортсменок або для чоловіків, які тільки починають займатись спортом.
 • Синій, фіолетовий та чорний кольори найчастіше обирають чоловіки, які професійно займаються спортом, адже така резинка має найбільший опір.

Також може використовуватись нумерація, де 1 означає слабкий опір, 2 – середній опір та, відповідно, 3 – найбільший опір.

3.      Грудний еспандер використовують для розвитку та укріплення м’язів спини, плечей та грудної клітки. З таким еспандером може займатися будь-хто з членів Вашої сім’ї, навіть дитина, варто лише зменшити опір знявши необхідну кількість розтягувальних елементів.

Також, обираючи спортивний еспандер, важливо звернути увагу на наступні правила:

 • Опір еспандера або фітнес резинки. Визначити це можна за кольором чи цифрами.
 • Матеріал. Це може бути пластик, резина чи метал. Пластик використовують як новачки, так і професійні спортсмени, але мінусом є недовговічність матеріалу. Резиновий фітнес-еспандер найчастіше застосовують діти, новачки або жінки. Вироби з металу призначені для професійних спортсменів.
 • Цільова група м’язів. В залежності від цього Ви обираєте еспандер для своїх тренувань.
 • Ціна тренажера - якісний еспандер не може мати низьку ціну.

Отже, розглянувши основні аспекти вибору такого спортивного тренажеру, як еспандер чи фітнес резинка, можна зробити наступні висновки:

 1.  Такий спортивний аксесуар є прекрасним тренажером для всього тіла та дозволяє розвивати силу, гнучкість та витривалість.
 2.  Кожен член Вашої родини може займатись з еспандером як вдома, так і у спортзалі, тим самим легко підтримувати м’язи в тонусі.
 3.  Використовуючи еспандер Ви легко урізноманітните тренування, регулюючи навантаження на м’язи.

А допоможе з вибором фітнес тренажера Інтернет-сторінка магазину powerplay.com.ua, де Ви зможете обрати підходящий саме для Вас товар, не виходячи з дому.

Вдалих покупок та цікавих тренувань!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner