Корзина
283 отзыва
Заробіток без капіталовкладеньДропшипінг
+380978478974
+380 (97) 847-89-74
+380 (66) 079-77-57
Киев, Украина
powerplay.com.ua

Лямки

1 2

Лямки для тяги

Лямки для тяги, один з найпопулярніших аксесуарів, як дворових так і професійних спортсменів. Лямки здебільшого використовують турнікмени, бодибілдери, пауерліфтери та інші категорії спортсменів.

Декілька десятиріч тому, лямки здебільшого, вироблялися вручну з підручних матеріалів, таких як шлейки від рюкзака, ремні, буксирні троси. Якість, таких, саморобних поясів була невисокою, тому спортсменам приходилось їх часто міняти та знаходити нові варіанти для продовження тренувань. Звичайно, і зручність таких лямок була не на невисокому рівні: вони спричиняли подразнення шкіри, опіки та інші реакції на організм людини. Проте, наука не стоїть на місці і на сьогоднішній день в нашому магазині ви можете вибрати найкращий варіант лямок для тяги.

Основне призначення лямок для тяги це зменшення навантаження на м’язи та зв’язки передпліч при виконанні ряду вправ:

  • при підтягуванні на перекладині;
  • при виконанні станової тяги;
  • при вправах для накачування черевного пресу;
  • при здійсненні різноманітних переворотів на турніку.

Лямки для тяги, також використовуються у вправах, коли масове навантаження на організм, перевищує можливості спортсмена. Лямки зменшують шанси отримати травму, тобто гарантують безпечне тренування для спортсмена. Вони також використовуються для реабілітації спортсменів, в якості страхового матеріалу. Лямки для тяги підходять, як чоловікам, так і жінкам.

Основний матеріал лямок для тяги – це хлопок, або синтетика. Обидва матеріали по характеристикам дуже схожі, їх головна відмінність в тому, що хлопок більш м’який, відповідно приємніший на дотик. Синтетичний матеріал жорсткий, проте при великих навантаженнях, він розтягується менше ніж хлопок.

Розмір лямок для тяги. Деякі виробники випускають лямки за розміром. Він вибирається відповідно до розміру вашого зап’ястя. Тому, перед покупкою таких лямок, в першу чергу потрібно виміряти розмір зап’ястя, звернутися до продавця та підібрати лямки відповідно по розміру, який буде для вас найзручнішим у використанні.

Потрібно пам’ятати, що економія на лямках для тяги може в подальшому привести до травм, тому до їх вибору потрібно підійти зважено, ознайомившись з характеристикою лямок. В нашому магазині ви можете придбати різні види лямок для тяги, проконсультуватися з продавцем та підібрати якісні, надійні, зроблені з матеріалу високої якості лямки, які послужать для вас страховкою від травм.

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner