Кошик
1083 відгуків
Заробіток без капіталовкладень!Дропшипінг
+380 (97) 847-89-74
+380 (66) 079-77-57
Київ, Україна
powerplay.com.ua

Снарядні рукавиці

Снарядні рукавички: як обрати необхідний інвентар?

Якщо Ви займаєтесь боксом, кікбоксингом чи ММА – Вам просто необхідно подбати про якісне екіпірування на тренуваннях. Особливе місце серед засобів захисту посідають снарядні рукавички. Снарядні рукавички повинні бути виготовлені з якісного матеріалу та володіти високим рівнем ударопоглинання. Розглянемо основні критерії вибору снарядних рукавичок.

Призначення. Снарядні рукавички призначені для удосконалення техніки ударів на різних видах спортивних снарядів, таких як лапи, груші, настінні подушки та мішки. Використовувати ці рукавички під час змагань заборонено, адже через жорстку поверхню та не велику масу можна нанести значні травмування противнику.

Боксерські та снарядні рукавички. У чому різниця? По-перше, це різна маса рукавиці. Боксерські рукавички значно важчі. По-друге, в звичайних боксерських рукавичках фіксатор зап’ястя надто жорсткий (щоб не допустити згинання зап’ястя під час поєдинку). А тренуючись, використовуючи снарядні рукавички, спортсмен може відчути кожен неправильно виконаний удар та відпрацювати його, вдосконалити швидкість та покращити стійкість.

Вибір снарядних рукавичок. Обираючи снарядні рукавички необхідно звернути увагу на наступні основні характеристики:

  • Фіксатор – застібка-липучка, яка надійно зафіксує руку, але і дозволить краще відчути і скорегувати удар.
  • Відсутність на рукавичці великого пальця – палець буде зручно розташований та захищений від травмувань.
  • Спеціальний наповнювач в області суглобів, що створює амортизацію та надійно захищає руку від травмувань.
  • Розмір виробу – звертайте особливу увагу на те, як рукавичка сидить на руці, адже необхідно щоб залишалось місце для бинтів, які створять додатковий захист. Снарядні рукавички не повинні вільно рухатись по руці або приносити будь-який дискомфорт.
  • Анатомічна форма – обираючи такі снарядні рукавички, Ваші руки не втомляться після тренувань.
  • Ціна виробу – якісні снарядні рукавички не можуть коштувати дешево, ціна залежить від матеріалу виготовлення. Якісні рукавиці зазвичай виготовляють із замінника шкіри на основі поліуретану – такий матеріал еластичний, стійкий до механічних пошкоджень та має тривалий термін експлуатації.

Отже, варто серйозно підійти до вибору цього спортивного аксесуару, адже від цього залежить якість та ефективність Вашого тренування. В інтернет-магазині Ви з легкістю виберете для себе саме ті снарядні рукавички, які створять комфорт та надійно захистить руки від травмувань. Пам’ятайте, що безпека під час тренувань вкрай важлива, тому обирайте для себе снарядні рукавички, які зручно будуть зафіксовані на Вашій руці.

Вдалого вибору та тренувань!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner