Кошик
1060 відгуків
Заробіток без капіталовкладень!Дропшипінг
+380 (97) 847-89-74
+380 (66) 079-77-57
Київ, Україна
powerplay.com.ua

Захист паху

Захист на пах
Майже 99% всіх спортсменів хоча б раз, але все-таки пропускали удар в пах від свого партнера по спарингу. Краще убезпечити себе і не економити грошей на власне здоров'я. Іноді перелом будь-якої кістки може бути не такий страшний, як травма паху, що може привести до операційного столу і мати плачевні наслідки.
Захист на пах, її також називають «ракушка» - обов'язковий елемент захисної екіпіровки. Власна безпека є головним правилом при занятті будь-яким видом спорту, а особливо, якщо мова йде про контактних видах єдиноборств. Тут на тренуваннях, особливо новачкам, без додаткового захисту пахової області ніяк не обійтися.

І так, коли потрібен захист паху:

  • у всіх контактних видах спорту;
  • коли Ви не впевнені в порядності противника;
  • на тренуваннях: як новачкам, так і професіоналам.


Розрізняють такі види захисту паху:

  • Шкіряна оболонка з пластиковою чашкою (професійний варіант), можна одягати по верх одягу, захищає від ударів знизу і прямо;
  • Тканинна оболонка з пластиковим захистом паху (аматорський варіант), можна одягати під одяг.


Дана екіпірувальна деталь фіксується на стегнах за допомогою еластичного поясу. Залежно від розміру, «ракушки» бувають 2-х типів - дорослі і для юніорів. Вони дуже еластичні, що сприяє високому рівню комфорту. Існує кілька правил, яких слід дотримуватися, якщо вирішили купити захист для паху. Важливо вибрати правильну за розміром і якістю «ракушку», оскільки від цього залежить здоров'я. Господарство чоловіка повинно повністю поміститися в бандаж. Нічого не повинно випирати ні при русі, ні при тренуванні. Краще придбати захист для паху трохи більше, ніж маленьку і тісну раковину. Важливий елемент бандажа - це гумки-кріплення. Вони повинні щільно облягати тіло і не бовтатися.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner