Кошик
1082 відгуків
Заробіток без капіталовкладень!Дропшипінг
+380 (97) 847-89-74
+380 (66) 079-77-57
Київ, Україна
powerplay.com.ua

Термоси та термопляшки

Термос

Гарячий, домашній чай, чи кава на природі? Так, без проблем, якщо ви маєте з собою якісний термос, або зручну термокружку. Сучасні термоси дозволяють, їх власникам не виходити із зони комфорту, перебуваючи в місцях, де гарячий напій приготовити неможливо. Вони зручні та мають різні розміри, відповідно, їх головного призначення. Їх, можна брати з собою на пікнік, прогулянку, роботу, тренування.

Сучасні термоси та термокружки, мають стандартну будову: це посудина з подвійними стінками з матеріалу, який має дуже низьку теплопровідність. Між стінками термоса знаходиться вакуум, який забезпечує початкову температуру рідини залитої в термос. Звичайно, в термосі можна зберігати не лише гарячу рідину, але і холодну – зберігаючи низьку температуру.

Що краще вибрати термос чи термокружку?

Питання: «Що краще термокружка чи термос?» - одне з найпоширеніших, серед покупців, які зацікавились даною категорією товару. Звичайно, кожний варіант має свої плюси і робити вибір серед варіантів потрібно врахувавши характеристики та призначення даних виробів.

Термос. Термоси за призначенням бувають для супів, харчові та для напоїв. Якщо у вас велика сім'я і використовувати покупку, ви будете для походів, чи іншого виду сімейного відпочинку, то кращим варіантом буде термос. Адже, головні переваги термоса – великий об’єм, можливість довгого зберігання температурного режиму та щільна кришка. Звичайно, великий об’єм можна віднести і до мінусів термоса, адже, тоді для транспортування потрібно докласти більше зусиль та виділити більше простору.

Термокружка. Як зазначалось вище, будова термоса та термокружки одинакова. Термокружку краще вибирати на невеликі часові та просторові переміщення. Термокружка займе менше місця у рюкзакові, чи сумочці, вона більш зручніша, зручно поміщається у одну руку, має широке горличко та отвір для трубочки.

Матеріал. Термокружки та термоси можуть бути виготовлені з пластика, сталі чи кераміки. Звичайно найкращий варіант, це нержавійка – виготовлена з якісного матеріалу, міцна та відмінно зберігає температуру. Керамічний матеріал – більше підходить для людей, які будуть користуватись термосом суто на роботі, чи вдома не піддаючи матеріал ударам, стикам і іншим небезпекам. Пластик – найлегший матеріал, зручний, чудово зберігає температуру, але даний матеріал тендітний, тому на йому, можуть з’являтися тріщини та інші пошкодження.

В нашому магазині, ви можете вибрати найкращі бренди термосів та термокружок, які зроблять ваше життя комфортним та незабутнім у будь якій точці світу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner