Кошик
1035 відгуків
Заробіток без капіталовкладень!Дропшипінг
+380 (97) 847-89-74
+380 (66) 079-77-57
Київ, Україна
powerplay.com.ua

Боксерські рукавиці

Основне призначення рукавичок для боксу - пом'якшення удару.
На що слід звернути увагу при виборі:

  • На пошиття великого пальця рукавички.
  • Внутрішній і зовнішній матеріали.
  • Манжети: на гумці вони або на липучці.

Залежно від матеріалу, з якого вони зроблені, боксерські рукавички поділяються на синтетичні і натуральні, наприклад: шкір замінник PU або шкіряні.

Залежно від цілей застосування розрізняють:
Рукавички боксерські аматорські й для змагань.
Рукавиці для змагань зазвичай мають печатку відповідної федерації, яку вимагає організатор змагань, однак мають високу вартість. Більшість змагань дозволяє виступати лише у тих рукавицях які видає тому не обов'язково їх купувати. Виділяються серед інших типів рукавичок, в першу чергу, своїм пошиттям. У них передбачена спеціальна подушка, яка оберігає спортсмена від можливих травм. Другі фаланги середнього і вказівного пальців розташовуються поруч з великим і, отже, поруч з подушкою. Зап'ясті закріплюється за допомогою шнурівки.
Рукавички боксерські аматорські
Використовуються переважно на аматорських змаганнях. Класичне забарвлення: червоні або сині. Рукавички боксерські випускаються на застібці у вигляді липучки. Паралельно кисті руки пришивається великий палець.
 

Розмір рукавиць.
Розмір рукавиць поділяється за вагою діляться на дитячі або дорослі. Найменша вага тренувальних боксерських рукавичок - 12 унцій, а максимальна 16.
Для самих маленьких спортсменів підійдуть рукавички від 4 до-6 унцій. Для старших дітей, які виступають в легкій вазі, а також дівчат - 8 унцій. Для дівчат і спортсменів легкої й середньої ваги - 10 унцій. Для боксерів, які виступають у важкій вазі - 12 унцій, і 14 унцій - тренувальні рукавички. За європейськими стандартами: M - для жінок; S, M - для дітей, L - для чоловіків. Пам'ятайте, що вага - один з найголовніших критеріїв вибору рукавиць.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner