Кошик
84 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Заробіток без капіталовкладеньДропшипінг
+380978478974
+380978478974
+380978478974
УкраїнаКиїв
powerplay.com.ua
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Пояса для важкої атлетики

1 2 3

Атлетичний пояс

Заняття спортом - основний чинник який впливає на стан здоров’я людини, її самопочуття, настрій та зовнішній вигляд. На сьогоднішній день спортом займається як жіноча половина світу, так і чоловіча. Проте результат тренувань може приносити не лише користь, але і завдавати організму людини шкоди. Щоб цього не відбувалося потрібно дотримуватися певних правил та рекомендацій для захисту організму від травмувань. У важкій атлетиці таким захистом від травмувань стає пояс. Майже у будь-якому спортивному залі можна знайти людей які тренуються в важкоатлетичному поясі, його використовують всі спортсмени, як жіночої так і чоловічої статті, незалежно від фізичної підготовки та навантаження. На даний час такий пояс широко поширений у таких видах спорту як бодібілдинг, пауерліфтинг.

Основна функція атлетичного пояса – захисна. Пояс збільшує внутрішньочеревний тиск, тим самим стабілізує навантаження на хребет та поперек спортсмена. Він дозволяє збільшувати навантаження на організм та зменшує ризик ймовірного отримання травм, тому для вибору пояса потрібно підходити дуже обережно, розглянувши плюси та мінуси різних модельних варіацій.

Розглянемо основні особливості вибору поясу для важкої атлетики:

-  За призначенням пояси для важкої атлетики заведено поділяти на 2 групи:

 1. традиційні – це універсальні пояси, які мають дуже широкий спектр застосування, вони є завуженими в районі живота, та поступово розширюються до області попереку. Не зважаючи на масивні з точки зору розміри, дані пояси, є дуже зручними у використанні та застосовуються здебільшого для пауерліфтингу.
 2. спеціальні – це пояси, призначені спеціально для штангістів, як виконують присідання, піднімання штанги над головою та інші види вправ із штангою.

-  За розміром. Стандартні моделі поясів мають ширину від 10 до 15 см. Також дуже важливою є товщина пояса, оскільки вона відповідає за його гнучкість. Стандартна товщина становить від 10 мм до 15 мм.

-  За матеріалом виготовлення. Матеріал з якого виготовлений пояс, є дуже важливим оскільки відповідає за такі складові, як міцність поясу, зручність його використання та довговічність. Здебільшого пояси виготовляють зі шкіри, проте на даний час, поширення набули пояси з екошкіри та синтетики. Звичайно, найкращим варіантом є пояси з багатошарової шкіри, проте їх матеріальна вартість, змушує людей розглядати інші варіанти, які є більш дешевими. Наприклад, самою бюджетною версією, на сьогодні, є моделі із синтетики. Вони поступаються, як довго тривалістю та міцністю шкіряним поясам, так і гнучкістю, енергономією і пластичністю. Моделі пояса зі шкірозамінника є проміжними за якістю між шкірою та синтетикою, вони забезпечать міцність та зручність при не великих навантаженнях.

-  За видом застібки. Всі перечисленні пояси для важкої атлетики, мають наступні види застібок:  

 1. пряжки;                                                                             
 2. карбонові замки;
 3. застібки з металу;
 4. липучки.

В стандартних поясах, як правило, використовують металеві застібки, вони дуже зручні у користуванні та призначені для виконання стандартних програм з невеликою віддачею. Для більш професійного заняття важкою атлетикою, краще вибрати карбонові застібки.

В нашому магазині ви можете придбати, якісні, перевірені часом та міжнародними експертами бренди поясів для важкої атлетики, які забезпечать захист вашого організму від можливих травмувань. Якісний пояс – найкраща страховка від травм.