Корзина
283 отзыва
Заробіток без капіталовкладеньДропшипінг
+380978478974
+380 (97) 847-89-74
+380 (66) 079-77-57
Киев, Украина
powerplay.com.ua
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Наколінники, бинти на коліна.

1 2 3

Наколінники та наколінні бинти Power Play

Призначення:

Зараз дуже популярні важкі види спорту, які потребують спеціальних спортивних приладь, без яких не обійдеться жодне тренування. Саме ці корисні штуки роблять тренування легшим, комфортнішим та мінімізують риски отримання яких-небудь професійних травм, пов'язаних із спортивними заняттями.

І саме до категорії таких необхідних девайсів відносяться наколінники та наколінні бинти Power Play. Вони призначені для занять силовими видами спорту, такими як пауерліфтинг та бодібілдінг. Також рекомендовано наколінники Power Play використовувати при виконанні певних силових вправ, які включають в себе заняття з штангою.

Захист для колін - невід'ємна частина кожного тренування. Травма коліна - одна з найчастіших у спорті. І для того, аби було комфортно та безпечно тренуватись, просто необхідно захищати такі уразливі до травм частини нашого тіла, використовуючи продукти Power Play.

Опис:

Захист коліна Power Рlay - це універсальний наколінник з надзвичайно м'якою подушкою, яка допомагає у створенні комфорту для коліна, забезпечує всебічну компенсацію, а також підтримує коліно при занятті важкими видами спорту. Додатковою характеристикою до Power Play є те, що ці універсальні наколінники можна використовувати при травмі коліна, а також при нещодавно перенесеній операції, адже Power Play щільно та міцно сидить на коліні і не сповзає при ходьбі та занятті спортом, а також не викликає алергію подразненням шкіри.

Power Play - супедевайс як для новачків у сфері спорту, так і для професіоналів цієї справи. Він підійде людям будь-якого віку. Power Play виготовлений з міцних та стійких матеріалів, які забезпечують цілковиту теплоізоляцію. Цей наколінник Power Play забезпечує помірну компресію, активізує загальний кровообіг, надає зігріваючу дію ділянкам тіла в області колін, зменшує набряклість і болі, що спричинені спортом чи травмами, тому його можна рекомендувати для попередження періодів загострення хронічних захворювань суглобів.

Як правильно обрати:

Наколінники Power Play можна вибрати самостійно і без консультації лікаря. Для правильного вибору треба виміряти обхват стегна в нижній частині. Порівнювати зняті мірки треба зі шкалою виробника Power Play, а потім вже обрати той, який підійде. У нас є різноманітна палітра дуже класних наколінників різних кольорів. Виробник Power Play розробив дуже цікаві моделі не тільки для сильної статі, але і для наших дівчаток, котрі займаються своєю фігурою та хочуть бути гарними і в спортзалі. А для цього є наші прекрасні наколінні бинти Power Play, які чудово впораються з цією задачею.

Оскільки колінний суглоб людини постійно отримує якісь підвищені навантаження, то наявність наколінників для спорту - обов'язкова. Розриви зв'язок, удари, розтягнення, будь-які інші травми або запальні захворювання можуть стати причиною значного обмеження рухливості людини. Щоб цього не сталося, слід носити наколінники Power Play, при травмах різного ступеня, при різних захворюваннях, а також при інтенсивних заняттях спортом.

Еластичні наколінники Power Play носять під час важких тренувань, довгих  прогулянок, при виконанні важкої фізичної роботи, підняття важких предметів. Слід пам'ятати, що наколінники не рекомендовано носити більше 6 годин на добу.

Отже, слід пам'ятати не тільки про красу тіла, а ще і про його здоров'я та захист при заняттях спортом. І саме здоров'я та захист Power Play для ваших колін забезпечує "маст-хев" кожного спортсмена - наколінники та наколінні бинти Power Play, використання яких допоможе завоювати вам спортивний олімп та мінімізувати ризики травматизму, котрі можуть з'явитись на такому складному шляху до удосконалення себе та свого тіла.

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner