Корзина
283 отзыва
Заробіток без капіталовкладеньДропшипінг
+380978478974
+380 (97) 847-89-74
+380 (66) 079-77-57
Киев, Украина
powerplay.com.ua
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Напульсники, бинти для зап'ястя

Напульсник для занять спортом: навіщо потрібен та як обрати правильно

На перший погляд здається, що напульсник є просто стильним аксесуаром, який доповнює образ спортсмена. Але це зовсім не так, тому що він насправді виконує важливу роль. Основна функція напульсника або бинта на зап'ясток – фіксація кисті під час занять спортом, грі на музичних інструментах та захист від травм. Цікавим є те, що його використовують не тільки спортсмени, а й художники, письменники, працівники ІТ-сфери та музиканти. Тобто, ті люди, діяльність яких пов’язана з постійним рухом руки, кисті. Користуються напульсниками і діти, і чоловіки, і жінки, в залежності від виду та цілі використання.

Можна виділити декілька основних видів, за якими характеризується напульсники для зап’ястя:

  1. Спортивний напульсник. Використовують для захисту від травм при виконанні фізичних навантажень на руки – боротьба, атлетика, підйом важкого спортивного інвентарю. Зазвичай спортсмени обирають еластичні, жорсткі напульсники для кращої фіксації кисті в правильному положенні. Часто їх виготовляють із еластину та полієстру. Такі напульсники  здійснюють зігріваючий ефект, підтримують температуру суглобів в нормі. Спортсмени, які займаються пауерліфтингом, часто обирають шкіряні напульсники, які надійно фіксують кисть і дозволяють шкірі дихати. Варто пам’ятати, що такі напульсники підходять тільки для занять спортом, на тренуваннях, а не для довготривалого носіння в повсякденному житті.
  2. Трикотажні напульсники – для волейболістів, баскетболістів, тобто для тих, хто не здійснює велике навантаження на руки, але постійно виконує рухи кистю та може отримати вивих.
  3. В’язаний напульсник – представляє собою стильний аксесуар сучасної моди. Часто одягають в комплекті з шапкою та шарфом.

Дуже важливим при виборі такого аксесуару є те, що він не повинен сильно здавлювати руку або занадто вільно триматися. Тобто, необхідно правильно визначитись з розміром: обирайте напульсник в межах +/- 1 см від виміряного в найвужчій точці об’єму кисті. Спортсмени часто обирають в межах близько 1,2 см або навіть 1,5 см, так як в процесі тренування руки набухають від притоку крові.

Напульсники часто використовують в медицині. Зазвичай це еластичний бинт або еластичний напульсник. Їх використовують при артриті, болю в суглобах, варикозному розширенні судин, для фіксації частин тіла після отримання травм.

Отже, можна зробити висновок, що напульсник для спорту є важливим атрибутом для захисту від травмувань при значному фізичному навантаженні на руки та зап’ястя. Спортивний напульсник легко замовити через Інтернет, в залежності від цілі використання. Наприклад, на сторінці powerplay.com.ua Ви зможете знайти саме той аксесуар, який підійде саме для Вас.

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner